Avistrans!
17 STYCZNIA 2018

     Logowanie
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz sobie założyć. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał kilka przywilejów.

     Szukaj Informacje: Optymalizacja działań – poczta hybrydowa AVISTRANS

usługiOprócz świadczenia usług pocztowych AVISTRANS jest także wyspecjalizowaną firmą świadczącą kompleksową usługę opracowania, przetwarzania i doręczania korespondencji, w tym m. in. masowej korespondencji transakcyjnej (faktury, bilingi, polecenia zapłaty, wyciągi itp.).

W ramach zlecenia, AVISTRANS przejmuje wykonanie wszelkich czynności składających się na realizację i obsługę przesyłek – przygotowuje bazy danych i układ dokumentu, produkuje korespondencję oraz jej kopie, świadczy usługi dodatkowe takie jak pakowanie, archiwizowanie, a także wprowadza przesyłki do obrotu pocztowego. Połączenie dwóch rodzajów usług, świadczonych przez AVISTRANS, określa się mianem poczty hybrydowej (H-MAIL).
Zadaniem poczty hybrydowej jest przyjęcie korespondencji w formie elektronicznej, przetwarzanie jej na format korespondencji papierowej oraz doręczenie adresatom. Konsekwencją zastosowania poczty hybrydowej AVISTRANS są:
  1. zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i poufności danych,
  2. redukcja kosztów poprzez m. in. zastosowanie Bezkopertowego Systemu Wytwarzania Korespondencji AVISTRANS,
  3. efektywna polityka gospodarowania środkami trwałymi i zakupu materiałów (liczba podejmowanych przez AVISTRANS zleceń gwarantuje zakup materiałów eksploatacyjnych po optymalnych cenach),
  4. szybsze doręczanie przesyłek listowych,
  5. zwiększenie efektywności i obniżenie kosztów operacji pocztowych,
  6. przejęcie przez oddziały AVISTRANS operacji wytwarzania i pakowania dużych ilości dokumentów, wykonywanych do tej pory przez Klientów,
  7. dostęp do kilku własnych ośrodków wydruków masowych, zlokalizowanych w oddziałach AVISTRANS (możliwość wykorzystania ośrodka zapasowego w razie awarii lub potrzeby realizacji dodatkowych zleceń przy zachowaniu spójności procedur i standardów pomiędzy ośrodkami).
Równie istotną korzyścią wynikającą z outsourcingu w zakresie produkcji masowej korespondencji transakcyjnej jest oddelegowanie do AVISTRANS odpowiedzialności za bezpieczeństwo i ochronę informacji oraz danych osobowych. Przedsiębiorstwo, dzięki wdrożeniu procedur oraz norm zgodnych z obowiązującym stanem prawnym, gwarantuje bezpieczeństwo przekazanych przez Klienta danych.
Przesyłki rejestrowane, ekspediowane przez AVISTRANS, sygnowane są elektronicznym znaczkiem (E-STAMP). Elektroniczny znaczek jest sposobem znakowania przesyłki unikalnym kodem podczas procesu rejestracji. Ewidencjonowanie tych kodów w systemie AVISTRANS umożliwia, śledzenie miejsca przebywania przesyłki i jej statusu (doręczona, awizowana lub zwrócona nadawcy) oraz bieżącą informację dla nadawców za pomocą telefonu lub sieci Internet.
Stworzenie analogicznego środowiska, w ośrodku masowej produkcji korespondencji Klienta, jest nie tylko nieopłacalne, ale i bardzo trudne. Przede wszystkim jednak, korzystając ze specjalistycznej wiedzy i profesjonalnej infrastruktury AVISTRANS, zleceniodawcy efektywnie kształtują relacje z otoczeniem oraz kreują wysokiej jakości komunikację ze swoimi klientami, wzmacniając tym samym własną konkurencyjność.
Współpraca z AVISTRANS stwarza zleceniodawcom możliwość uporania się z zadaniami, które w ramach ich działalności gospodarczej są trudne do wykonania lub trudne do kontrolowania. 
     Pokrewne linki
· Więcej o usługi
· Napisane przez admin


Najczęściej czytany artykuł o usługi:
Usługi Poczty Kurierskiej AVISTRANS


     Oceny artykułu
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły     Opcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


Przepraszamy, komentarze dla tego artykułu są niedostępne.
Copyright (C) 2003 - 2015 AVISTRANS
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Tworzenie strony: 0.104 sekund