Nowoczesny system wytwarzania korespondencji
Data: 19-04-2010 o godz. 19:26:09
Temat: usługi


Bezkopertowy System Wytwarzania Korespondencji AVISTRANS jest doskonałym sposobem na outsousig funkcji związanych z przygotowaniem i wysyłką korespondencji transakcyjnej.

System AVISTRANS charakteryzuje się specyficznym sposobem wytwarzania dokumentów, ich pakowania i dystrybucji.
Przesyłki wytworzone w BSWK AVISTRANS nie posiadają dodatkowych opakowań zewnętrznych (kopert), więc koszt ich wytworzenia jest niższy od przesyłek wytwarzanych i pakowanych w sposób klasyczny.
BSWK AVISTRANS dedykowany jest szczególnie korespondencji wytwarzanej seryjnie, między innymi korespondencji transakcyjnej (faktury, bilingi, inne dokumenty rozliczeniowe itp.).
W ramach zlecenia BSWK AVISTRANS, operator przejmuje wykonanie wszelkich czynności składających się na wytworzenie i obsługę przesyłek. Przygotowuje bazy danych i narzędzia informatyczne do ich obslugi, projektuje układ dokumentu (skład druku dokumentu), przygotowuje wstępnie spersonalizowane dokumenty wg. wzoru uzgodnionego ze zleceniodawcą, wytwarza właściwą korespondencję (ostateczna personalizacja) oraz jej kopie (archiwizacja), składa i zamyka dokumenty.
Tak przygotowane przesyłki przekazywane są do obrotu pocztowego.
Stworzenie analogicznego środowiska, we własnym ośrodku masowej produkcji korespondencji dla większości klientów jest nieopłacalne.
Współpraca z AVISTRANS w ramach Bezkopertowego Systemu Wytwarzania Korespondencji stwarza zleceniodawcom możliwość uporania się z zadaniami, które w ramach ich działalności gospodarczej są trudne do wykonania lub kontrolowania. Przede wszystkim jednak, korzystając ze specjalistycznej wiedzy i profesjonalnej infrastruktury Poczty Kurierskiej AVISTRANS, zleceniodawcy efektywnie kształtują relacje ze swoimi klientami, wzmacniając tym samym własny wizerunek i konkurencyjność.






Artykuł jest z Avistrans
http://www.avistrans.pl

Adres tego artykułu to:
http://www.avistrans.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=5